Wyświetl Pojedyńczy Post
  #34287  
Nieprzeczytane 28-01-2020, 08:52
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 143
Domyślnie

Dzień dobry.
Kamo, późną nocką się pokazałaś, ale spokojnie, też czytam wszystko, nie jesteś niewidzialna.
Cytat:
!4 II ma występ Wyrostek ze swoim zespołem.Zamierzam wykorzystać wszystkie koncerty.Każdy rok może przynosić gorsze warunki zdrowotne - trzeba wykorzystać teraz co się da.
Jak masz okazję, to korzystaj, nie ma na co czekać.
Wyrostka bardzo lubię, lubię patrzeć na niego, gra całym sobą.
Kawał trochę makabryczny, ale obrazowy.
Ciekawe jaką miałaś noc.
Mnie obudziło coś o 3-ej, ale jeszcze zasnęłam.
Dobrze , że Izie noc minęła spokojnie, bo ból i nieprzespana noc to jest coś okropnego.
I te zastrzyki chyba działają lepiej niż tabletki.
Kciuki trzymam, żeby już Cię nie bolało.
Też Ci się zapowiada dużo koncertowych rozrywek.
Wczoraj zajrzałam na stronę mojego UTW, zaniedbałam się całkowicie, a tam też pełno atrakcji.
Jedna już mi przeszła koło nosa, ale teraz są zapisy na "Królową śniegu"...tylko musze poczytać recenzje, a później do filharmonii na koncert "Jazz to też muzyka" czy coś podobnego, dokładnie nie zapamiętałam tego tytułu koncertu.
Każdy spektakl, czy koncert poprzedzony jest wykładem w tym temacie, prowadzony świetnie i z humorem.
Cytat:
..Ja zapoluję na nowy cykl Remigiusza Mroza wg.reklamy w kioskach po 9.90..lubię choć syn z synową (prawnicy) pękają ze śmiechu na przedstawianą tam rzeczywistość policyjno-prokuratorsko-sądową ..dla mnie laika byle akcja się toczyła ciekawie to jest ok.
Kobro, też lubię książki Mroza.
Ostatnio czytałam 4- tomowy cykl, tylko znowu ta skleroza...nie pamiętam tytułu.
Wiadomo, że tam jest dużo fikcji, ale najważniejsza jest treść i akcja, a prawnicy niech się śmieją.
Lulka, pięknie zagrałaś, tak nastrojowo i ten tekst...
Zaś się rozpisałam....
Za oknem pochmurno, coś pokapuje, ciśnienie skacze.
Trzeba się jakoś ogarnąć i działać.
Miłego dnia.
Odpowiedź z Cytowaniem