Wyświetl Pojedyńczy Post
  #56  
Nieprzeczytane 17-02-2010, 18:44
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Cytat:
Napisał wibi
Już na pierwszej stronie tego tematu wyraziłem swoja opinie na temat FireFoxa ale powtórzę raz jeszcze.To nie jest dobra przegladarka,ma ciągle nowe dziury w swoim oprogramowaniu a poza tym dodatkowo zajmuje sporo miejsca na dysku gdyż Internet Explorera nie da się w całości usunąć bez szkody dla systemu.Reklamujacy ja Stefan nawet nie odniósł sie do moich watpliwości w tym zakresie,czyli moge przyjąć że je popiera.Te wszystkie "dodarki" do FireFoxa juz w systemie są wbudowane dla IE,wystarczy tylko z nich korzystać .Gdy chce się "ulepszyć" IE wystarczy tylko mała nakładka na niego i żaden FireFox takiej szybkosci działania nie osiagnie.Sam też korzystałem z FireFoxa gdyż, szczególnie młodzi bardzo ja preferowali ale obecnie powiedziałem sobie że FireFoxa NIGDY WIĘCEJ bo te różne niespodzianki na własnej skórze przeżyłem

Też obserwuję systematyczny rozwój IE. Cały czas ją mam, ale korzystam, tylko sporadycznie. Nie przenoszę się całkowicie, bo w FF mam wszystko pięknie uporządkowane i pofolderowane. Za największą wadę IE uważam, że ilość reklam, które tam pakują jest przeogromna. Jak mam tracić czas na poszukiwanie ukrytego krzyżyka, to wolę FF.

I w dalszym ciągu nie wiem, czy problem, który opisałam, to tylko mój, czy powszechny.
Odpowiedź z Cytowaniem