Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6  
Nieprzeczytane 29-01-2009, 10:21
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał jp50
Przez pewien czas kupowałam odzież zaprojektowaną i uszytą w firmie Monnari. Byli oni świetnym wypełnieniem naszego rynku w odzież dla kobiet 40+, 5o+ kiedy to nasza słynna (przynajmniej w moim regionie ) Pabia zbankrutowała.
Niestety, z przykrością muszę stwierdzić, że od pewnego czasu salony firmowe Monnari przypominają mi lumpeksy.
Być może to co nowe i atrakcyjne wysyłają na bardziej atrakcyjne rynki zachodnie i wschodnie, a to co zalega magazyny wystawiają w łódzkich salonach..
A szkoda, bo łodzianki też lubią się ładnie i modnie ubierać.....i to te 50+ również.

Pabia jest nadal.Właśnie Monnarii ją wykupiło.Niestety ,jakość się pogorszyła ,odkad szyją w Chinach.Ale perełki są .Np.Bluzki z czystego jedwabiu.Super.
Czy sweterki z kaszmiru 100%.Warto ,naprawdę .Natomiast buty i torby są dla mnie nie do przyjęcia.
Poznański Solar ma lepszą jakość ,szczególnie dzianiny.
Simple też ma piękne rzeczy .Deni Cler przesadza z cenami ,choć szyją z dobrych materiałów.
Natomiast miłe krakowianki mają na Grodzkiej sklep Vinicio Pajero ,skąd pani Kwaśniewska ma np.ten płaszczyk z szynszylami.
Ja ,jakiś czas temu kupiłam tam płaszcz z wielbłądziej wełny na jedwabnej podszewce ,obszyty popielicami.W sierpniu ,więc z dużą obniżką.
Ba,popielice.
Nie znoszę futer,więc i nie noszę płaszcza.Ale jest wspaniałą ozdobą mojej szafy.

ps.co do perfum Chanel ,to głównie Allure ,jak dla mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem