Wyświetl Pojedyńczy Post
  #403  
Nieprzeczytane 05-12-2017, 23:48
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dancia54
Jarosławie właśnie tak się stało jak piszesz , niestety .....
A nasza Czesia nie musi usuwać Twojego postu , który jest tak prawdziwy , że aż serce boli .
Kolacja przy świecach ? O czym Ty mówisz skoro jedna strona ma wszystko gdzieś a ja mam dość zabiegania i starania się . Cierpliwość po jakimś czasie kończy się , Piotruś Pan brzydnie i przychodzi czas gdy człowiek zaczyna myśleć trzeźwo , widzi wszystkie wady i...przytomnieje .
Wiem jedno - jeśli druga ,,połówka'' patrzy tylko siebie to gdyby coś się stało - nawet nie wezwie pogotowia bo powie ,,udajesz ''.... .
Pozdrawiam i udanego weekendu życzę .....

Powiem coś, co może być nierealne ale po 54 latach znajomości i wielkiej miłości to wszystko pozostało ale za sprawą obydwu stron. Jedna nie uciągnie ale może być inspiracją aby drugą "obudzić" i wspomnieniami i stara miłością, szczególnie w potrzebie kiedy zdani jesteśmy na siebie, bo dzieci nawet najlepsze mają swój świat podobnie jak my mieliśmy. Wspomnienia na tarasiku czy w domku letniskowym nad Odrą, gdzie na pomoście z drinkiem w ręce i wędka w drugiej z sukcesami można godzinami siedzieć i rozmawiać, rozmawiać i jeszcze raz rozmawiać. Najgorsza jest cisza jak już nie ma o czym rozmawiać dla mnie niewyobrażalna. Ja teraz klikam a moja Małżonka metr ode mnie klika na pianinie mimo późnej pory i tak całe życie koło siebie czując siebie. Pozdrawiam i życzę jeszcze miłych doznań, bo życie składa się z samych epizodów większych lub mniejszych. Najważniejsze aby u partnera nie widzieć wad mimo późnego wieku tylko zalety wtedy życie staje się piękniejsze.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem