Wyświetl Pojedyńczy Post
  #5923  
Nieprzeczytane 11-11-2017, 14:07
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Basiu nie przesadzajmy z tą wiedzą , jest wielu co ma większą i ja zdaję sobie z tego sprawę , swoją wiedzę staram się aktualizować nic więcej. Należę do partii .Nowoczesna i mam możliwości podzielenia się opiniami i uczestniczyć w dyskusji merytorycznej z specjalistami na interesujące mnie tematy , po to się zapisałem .Nawet najlepsze pomysły bez przekonania innych o ich słuszności upadają .

Zaczynałem z Palikotem /wyprzedził epokę/ temat "Marihuana" i opory naszych seniorów nad wprowadzeniem jej legalności w Polsce /cierpienie uszlachetnia/ , potem temat podjęty przez Piotra Liroya-Marca .By coś zmienić i doprowadzić do normalności wszystko musi trwać bo Polacy są oportunistami ,i nie należy się tym zrażać.
Choć Sejm poparł projekt ustawy o leczniczej marihuanie (440 posłów za i 2 przeciw) i marihuana medyczna w Polsce będzie legalna (po podpisaniu ustawy przez prezydenta), uprawa narodowej marihuany w Polsce nadal stoi pod znakiem zapytania. Politycy PiS nie chcą dostrzec plusów takiego rozwiązania. Niektórzy spędzili nie potrzebnie czas w więzieniu , chcieli pomóc bliskim by nie cierpieli ,ale złamali prawo, teraz jest to już legalne.

Nie będę tworzył bloga , nie widzę sensu , piszę kiedy chcę i na tematy związane z tym co przeczytam a widząc głupotę ludzi , piszę o tym http://memnews.pl/img/36633/terlikow...alezy-sie-bac/ Skretynieć można w każdym wieku.
Odpowiedź z Cytowaniem