Wyświetl Pojedyńczy Post
  #104271  
Nieprzeczytane 08-09-2020, 22:55
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 883
Domyślnie dobry wieczór

Właściwie mało chodzę do lekarza, raz na rok. Chociaż brałem zabiegi na krzyże, i stawy to darmowe 10 zabiegów miałem. Trzeba wykorzystać . Po za tym pomaga cebula , kapusta, imbir.Ale też robię nalewki na imbrze. To miód wódka i sok z cytryny. 0,5 litra wódki ,0,5 litra miodu i sok z 4 cytryn oraz imbir z 30 deka. Wszystko to trzymam 4 tygodnie. Po tym czasie ,po małym kieliszku piję. Jest też taka maść też smaruję o taka TRAUMON ona na stawy dobra jest. Śpię na kożuchu baranim mam go pod prześcieradłem. To pomaga. Na krzyże nie narzekam na mój wiek. Wino jest zdrowe ale czerwone. Na noc czosnek jem z chlebem. On jest zdrowy na przeziębienia , działa jak antybiotyk. Niektórzy robią okłady z liści kapusty też pomaga. Imbir można podsuszyć i tak normalnie zjeść 2, 4 listki ale korzeń. Imbir stosuje na każdym kroku. Herbatę pić miętową, z nagietka, kwiatu lipowego. Na serce dobra jest malina, sok do herbaty. Nawet na zimową porę zrobiłem sobie nalewkę z pędów sosnowych zalewałem wódką zbożową i miodem oraz dałem cukier trzcinowy. Bardzo dobra jest , zrobiona sposobem domowym. Na jesienne dni. Nalewka wiśniowa bardzo zdrowa w małych ilościach , dodaję nalew rodzynkową. W ogóle robię dużo różnych nalewek. Pozdrawiam do jutra.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem