Wyświetl Pojedyńczy Post
  #19  
Nieprzeczytane 31-07-2010, 17:27
Ania o.'s Avatar
Ania o. Ania o. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 3 755
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dociekliwy
Ostatnio nawet się wybrałem zwiedzić,ale tramwaj nr.6 tak długo jechał że zapomniałem po co jadę i wróciłem się do domu.Widzę że Łęgnowo połączyłaś z Kapuściskami.....Prorok jaki a może sąsiadka?

"Dociekliwy" wgapiam się w Twój tekst i zajarzyć nie mogę co Ty nawijasz! Czy Ty chłopcze aby trzymasz się dobrze w pionie? Tzn. po tym narąbaniu. Jeśli jechałeś "6" -jak piszesz - to mogłeś tą linią dojechać TYLKO do Łęgnowa albo do Bielaw (ul. Chodkiewicza) w zależności od tego w jaki kierunek wsiadłeś. Może Ty tą trasę pokonałeś wielokrotnie (na ten sam bilet) stąd tak Ci się dłużyło. Natomiast Kapuściska to zupełnie inna dzielnica, do której publiczną komunikacją dojeżdża się T-8 lub A-79. Rusz głową to może sam wykombinujesz kto tu co z czym połączył i się sam zawirował.
W drugim temacie - to ani prorok ani sąsiadka. Z całej tej mieszanki jaką zaserwowałeś, wyciągnęłam wnioski stąd wiem o tych sklepach "biedronkowych", które Cię osaczają. Zwyczajna dedukcja w wyniku pracy tzw. "szarych komórek".
Co do tekstu dotyczącego kłócenia się to ja nie mam zamiaru, zbyt leniwa jestem żeby się wysilać. W tym temacie wysiadam, zbyt cenię sobie luksus "świętego spokoju". No to byłoby "na tyle" odniesienia do Twojego postu. Hejka.
__________________
Jeśli warto wspomnij. Jeśli nie - zapomnij.
Odpowiedź z Cytowaniem