Wątek: Sal
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #9  
Nieprzeczytane 27-10-2013, 14:27
Cela Cela jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Elbląg
Posty: 197
Domyślnie

Poduszki celinki zostały przekazane do 2 hospicjum w Poznaniu w sumie 155 szt oraz 115 szt jaśków. Trochę jestem zdołowana , choć Basia która nas przyjęła jest wielka. Podarki nasze zawieźliśmy trochę wcześniej , z terminem przekazania na Mikołaja.
Choć ze względu na stan zdrowia podopiecznych , podjęłam decyzję ( jednogłośnie ) , że poduszki trafią do dzieciaków wcześniej. Czas dla nich i ich rodzin jest na wagę złota. Nie będę nikogo przepraszać ani się tłumaczyć z tego , gdy ktoś z Was jest innego zdania.Trudno, biorę to na siebie i moją rodzinę ( mąż był ze mną , choć jako kierowca to ja byłam z nim).

To co robicie dla innych, to zmieniacie też siebie oraz macie wirtualny pozytywny stosunek do cierpiących i umierających. Będąc sponsorami i uczestnikami naszej akcji uwrażliwiamy, otwieramy oczy i serca na los ludzi chorych.
Cieszę się że moje zapasy w szafie się kurczą, bo przecież chodzi o to aby nasze dzieła szybko trafiały do dzieciaków.
Jak pisałam wcześniej skupiam się na panelach od Magdy i Pawła, delfinki pływają w moim mieszkaniu. Będę szyła dopóki starczy mi odpowiednich materiałów w kolorach właściwych na plecki. Choć i te zapasy się kurczą
Niezdecydowanych prosimy o wsparcie. a przeciwników o to by nam nie przeszkadzali.

Dziękuje że jesteście z nami .
__________________
Pozdrawiam z Elbląga
https://picasaweb.google.com/105658013804024641735
cela_j@o2.pl
Odpowiedź z Cytowaniem