Wyświetl Pojedyńczy Post
  #118373  
Nieprzeczytane 12-04-2024, 18:58
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 920
Domyślnie

Dobry wieczór...
Ninko...Viko...Danusiu...Zosiu...Gienku...
Viko...jaka tam u mnie werwa. Robię dobrą minę, choć zdrowie szwankuje, kości bolą i sił brakuje. Ale jak nie ma kto zrobić, trzeba samemu. Jak pisałam - chłopcy chcieli wykosić trawę, ale w tygodniu nie mogą, bo nauka do 14-tej, 15-tej, potem jakieś zajęcia pozalekcyjne, trening piłkarski, no i zadania trzeba zrobić i nauczyć się na następny dzień, więc zostaje sobota. A w sobotę - jak nie pada, to upał, albo za duża czy mokra trawa i znowu problem. A tak...zrobię sobie pomału sama i mam ruch, który jest nam potrzebny.
Danusia ma rację...jak się ma swoje obejście trzeba o nie zadbać. A mam działkę budowlano - leśną, 30-toarową, więc jest co działać.
Zosiu...ja sprawdzam pozycje książkowe w katalogu biblioteki. Wiem czy jest, czy wypożyczona, czy mogę zamówić. Dobrze, że masz siostrę bibliotekarkę, która może podrzucić Ci fajne pozycje książkowe. Lubię takie z polecenia - wiem wtedy, że warto przeczytać.
Ninko...ja dziś nie miałam ryby więc Cię nie poratuję, mogę zaprosić na makaron z cukinią i serkiem mascarpone... Nawet dobry.
Miłego wieczoru.

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem