Wyświetl Pojedyńczy Post
  #8  
Nieprzeczytane 26-06-2009, 21:00
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Następna część. Piętnasta. Można powiedzieć jubileuszowa. Ileż ja już waszych pięknych prac obejrzałam. Ile dzięki temu miałam radości. Myślę, że jeszcze niejedną piętnastkę wspólnie będziemy obchodzić. Prace rozpoczynające bardzo różnorodne. Jedna kolorowa z kaskadą kwiatów, druga stonowana w ciepłych brązach, trzecia z wymykającym się kangurem. Chyba on nie chce uciec z wątku? Nektarynka nawet królową pszczół do nas sprowadziła. Monarchini wcale nie przejmuje się towarzystwem większych od siebie. A dziewczyneczka złotowłosa siedzi na ławeczce jak uosobienie lata. Inka-ni powitanie świetne.Pięknie sobie radzisz z różnorodnymi kształtami, z tworzeniem cieni, odcieni. Arakudo rzeczywiście te smaki uznaję za letnie. Choć rzodkiewki dostępne cały rok to jednak latem mają swój specyficzny smak. A truskawki z bitą śmietaną. Letnie niebo w gębie.Akusiu świetne tło. Jakby je kto w metalu grawerował. A na nim kwiatowa dekoracja prezentuje się niezwykle efektownie. To ja też letni widok umieszczam