Wyświetl Pojedyńczy Post
  #161164  
Nieprzeczytane 09-09-2018, 10:46
ramzes101's Avatar
ramzes101 ramzes101 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: łódzkie
Posty: 2 568
Domyślnie

Witam wszystkich - tych pracowitych i leniwych, kiszących i zaprawiających, jedzących rano płatki i albo jajecznicę z boczkiem.

Popatrzcie, jakie dzielą na różnice, a tu Krycha wynalazła różnice polityczne, których tu ja nie widzę. A ona się uparła i nie pisze.

Wiesiu, z tym króliczkiem to dobre wyjście - moja żona mówiła mi standardowo "misiaczku" w sytuacjach i w życiu też, chyba, że była zła, to mówiła mi po imieniu.

Jurek, rzadko gotujecie bigos? Akurat bigos i flaki to moje ulubione potrawy. Flaki kupuję gotowe mrożone z jednej firmy, a bigos robię sam, ostatnio bardzo rzadko. Ale jaki to jest bigos! To afrodyzjak! Po spróbowaniu go, jestem przekonany, każda by chciała dzielić ze mną stół, a może i łoże...

Grażynko, kapusty są inne i wszystko jest inne, a szczególnie my. Taka sama to jesteś dla swojego "króliczka", czy jak go tam nazywasz, oczywiście jeśli cię kocha, a myślę, że tak, skoro tak długo z tobą jest.

Wczoraj stałem na czerwonym i przechodziły dwie młode kobiety, takie sexy koło trzydziestki i każda ciągnęła wózek na zakupy. Od razu przypomniała mi się Małgosia, dla której taki wózek to symbol "babuleńki". Małgosiu, wózek nie odbierze ci sex appelu, przeanalizowałem ten problem.

Ircia, jak będziesz piekła placek, to nałóż tych jabłek tak na bogato, żeby to nie był kolejarski placek: co stacja, to jabłko.

Życzę miłej niedzieli
__________________
JanuszJanuszJanusz
Odpowiedź z Cytowaniem