Wątek: Lifting twarzy
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #8  
Nieprzeczytane 20-08-2008, 10:36
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie Stiapanas,

Cytat:
Napisał stiapanas
O turystyce medycznej słyszałem niejednokrotnie, a nasi sąsiedzi z Niemiec i Anglii są przykładem jak ta dziedzina rozwija się w Polsce. Niedawno dowiedziałem się o firmie MedicTrip, która proponuje usługi z tego zakresu ale na Ukrainie. Wśród swoich usług mają też lifting twarzy. Klinika jest we Lwowie, a ceny na stronie www.medictrip.com są rzeczywiście fantastycznie niskie ( np. za lifting twarzy biorą jedynie 1500 zł, gdy w Polsce taki zabieg kosztuje nawet 10 000 zł !). Rozważam możliwość skorzystania z takiej opcji dla swojej małżonki. Chciałem najpierw dowiedzieć się czy ktoś już coś słyszał o tej firmie i o jakości usług. Piszcie proszę co wiecie.
Zajrzałam do internetu ukraińskiego i firma Medic Trip nie ma tam swojej strony. To tylko jakiś pośrednik, który nie podaje żadnych konkretów, na przykład strony internetowej tej kliniki we Lwowie, która dokonuje zabiegów, albo chociażby jej podstawowych namiarów - adresu, telefonu, e-maila.
Jeżeli rzeczywiście chcesz dokonywać zabiegów kosmetycznych we Lwowie, to poszukaj sobie w internecie ukraińskim, kto takie usługi oferuje. Oczywiście, prawdopodobnie będzie to sporo taniej niż u nas. Myśle też, że specjaliści mogą być nieźli. Nie wiem tylko co z ich sprzętem itd., warto by się dowiedzieć, zanim podejmiesz decyzję.
__________________
Niespełnienie marzeń bywa czasem łutem szczęścia
Odpowiedź z Cytowaniem