Wyświetl Pojedyńczy Post
  #16  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 16:03
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 742
Domyślnie

moja droga Hannobarbaro. Jakie swinstwo?...
Od kilku dpbrych miesiecy, prowadzimy watek Tar-ninki z zacieciem i pasja. Nagle... dwa dni temu, zabroniono nam dyskutowac i uczyc sie na jej watku, bo dziewczyny wola tylko wklejac obrazki. No to przenioslysmy sie tak samo, jak zrobilyscie wy, gimpowiczki jeszcze nie dawno.
Tak samo nie znosilyscie jak sie dyskutuje i pyta i opowiada. I co?... teraz robicie tuta, ktore tak przklinalyscie jeszcze nie dawno, dyskutujecie, uczycie, pouczacie. Bo nie mozna powiedziec sie sie wzajemnie uczycie, skoro wszystko umiecie.
Wiec, nie znajac sprawy doglebnie, nie wtracaj sie. Tar-ninka rozmawia ze mna bezposrednio, nie potrzebuje adwokata.

Otworzylysmy ten watek, bo chcemy zeby bylo na nim tak, jak sobie to wypracowalysmy na watku Tar-ninki. Z czasem tak sie zrobilo i mamy ochote, zeby tak bylo dalej.
Teraz jest u Tarninki tak, jak sobie zazyczyly jej graficzki.
Ja zadalam pytanie czy mozna u niej zamieszczac obrazki zrobione wedlog tuto... bo sie jeszcze uczymy, nawet nie odpowiedziala.
Wy nie przejmowalyscie sie jak otwieralyscie watek po historii na watku gimpa. Otworzylysie, nawet mnie namawialyscie, zebym otworzyla, ale bylam za zielona na to.
Robilam wszystko, zeby watek zyl, i prosperowal. Dzielilam sie wszystkim, linkami, wiadomosciami, odkryciami.
Uczylam sie na potege, to mi przygryzalyscie, ze pracowita, to pewnie tepa. Co nie pamietasz jak tobie powiedzaly, ze ty nie tempa, to nie musisz byc pracowita?... Ja pamietam, a jak nie to sobie przeczytajcie co mowicie miedzy soba.Do tego stopnia nie zauwazalyscie ze jestem... ze w koncu dalam sobie spokoj.
Zycze wam, zeby wam nigdy nikt nie powiedzial, ze nie macie prawa czegos robic na watku. I powodzenia w wykonywaniu obrazkow wedlog tuto!!! Slicznie prawda?...
Bawcie sie dobrze, a jak bedziecie chcialy podyskutowac na temat grafiki, i pokazac swoje prace, nawet wykonane wedlog tuto... zapraszam...
Milego dnia zycze!!!
__________________