Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6  
Nieprzeczytane 17-09-2009, 17:47
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał munia70
I znów problem z wnukami... Ech... Może ktoś z Was będzie mi w stanie coś podpowiedzieć. Otóż, jedno z moich wnucząt ma duży problem z nową partnerką taty. Nie jest w stanie jej zaakceptować, mimo, że kobieta naprawdę się stara. Krzyczy na nią, obraża, potrafi nawet się na nią zamachnąć rączką. Problem w tym, że syn jest z tą kobietą już ponad rok, a dziecko nadal nie jest w stanie nawet trochę się z nią zbliżyć... Co więcej, jego biologiczna mama, z którą mieszka, jest pogodzona z rozstaniem i wcale nie nastawia dziecka przeciwko tej "nowej pani", wiem, bo znam ją, a poza tym zrobiłam, że tak powiem nieładnie, śledztwo... Zastanawiamy się nawet nad psychologiem dziecięcym... Czy ktoś był w podobnej sytuacji?
Jak dla mnie brak jednej dość ważnej informacji. W jakim wieku jest to (brak płci) wnuczątko. Czy w wieku przedszkolnym, czy też nastoletnim. Inna mentalność takich dzieci. Sprawa druga mieszka z mamą a tu tata ma drugą "mamę"
Myśli co jest grane? Jednak inna sytuacja gdyby mieszkało z tatą, tak sobie myślę. Wizyta u psychologa pewnie nie zaszkodzi a powinna pomóc.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem