Wyświetl Pojedyńczy Post
  #9  
Nieprzeczytane 06-02-2010, 23:30
Idalka's Avatar
Idalka Idalka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 536
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
A może by tak zrobić ''bazar demo-ludów''?
Wszak nasz blok był jednym wielkim bazarem?

Cytat:
ps. ponoć nasi dorabiali się fortun w Bułgarii na kremie Nivea?


Ja tez chcialam ....ale chciec i moc ....itd
Pojechalam, po uprzednim otrzymaniu wkladki paszportowej, na Wegry, nie nie sama,w pojedynke zginelabym jak sol na ukropie.Wracalam sama.
Szlaki byly przetarte,nocleg w poblizu dworca Kaletti u Wegierki,zony Polaka,wszystko podane jak na srebrnej paterze,ale jak sie jest antytalentem,to nic nie pomoze.
Cyganki,a moze Rumunki, ogladajac posciel i reczniki,bo my tak bardziej poscielowo niz kosmetycznie chcialysmy podbic bratankow,mowily "kici kici"co mialo znaczyc male,lub malo warte.
Adamaszek wystany w Lodzi,reczniki- piekne frote z odrzutow exportowych ,a ta mi macha upierscieniona,choc niezbyt czysta/caly dzien na bazarze/lapka i ocenia kici,a moze kichi,

Zabralam" stragan",dotarlam do kwatery ,usiadlam do negocjacji z gospodynia,latwo bylo , ja sie na wszystko godzilam,pewnie oczarowana moja naiwnoscia,bo nie wdziekiem ,osobistym dorzucila do ustalonej sumy zloty lancuszek,ucieszylam sie jak Murzyn blaszka,mialam forinty i gotowy prezent na corki I Komunie
Poszlam w miasto i panstwo,co zwiedzilam to moje,poprobowalam zupelnie nieznanych potraw,owocow .
warzyw.
Pojechalam na Malgorzate i nad Balaton,ach,samodzielnie sprzedalam piekna ,z prawdziwych wlosow peruke,moze tez mnie orzneli ,ale suma byla pokazna.
Wrocilam opalona,zmeczona z jakimis mrugajacymi panienkami na portmonetkach i paroma kilogramami salami,ktore smakowalo rodzinie ,tak sobie.
Moje wspolhandlarki orzekly"Grabczakowa jest nienormalna,pojechala zwiedzac Wegry"
Moze tokaj tez prztachalam,ale nie pamietam .
Na fortune czekam do dzis,nie przyszla.

Ostatnio edytowane przez Idalka : 07-02-2010 o 00:02.