Wyświetl Pojedyńczy Post
  #10004  
Nieprzeczytane 24-10-2017, 17:36
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 185
Domyślnie

Cytat:
Napisał danusiia
Witam!Dzięki Danusiu,że odwiedziłaś mnie bo tu już zamarło zycie!Chyba administratorzy zamkną wątek?!Dzień za dniem leci-bliżej już trochę do wyjazdu!Miesiąc w domku,wymiana drzwi,wizyta u córek i na koniec rajd mikołajkowy do Sopotu!A na Swięta Bożego Narodzenia do dr.Może będę miała inna zmienniczkę,bo ta chce odejsć za większe pieniądze!! Pogoda ładna tu,ciepło.Dr.nadal śpi bez sniadania do obiadu!Mam dużo wolnego. To na tyle-relacja złożona!!Pa!
Hej Danusiu ! Nie martw się , wątek będzie bo nastanie zima więc ludziki będą miały więcej czasu do pisania , długie wieczory itd...... A właściwie - kiedy teraz wracasz do domku ? Sorki ale pogubiłam się . Twoje relacje są zdawane prawie na bieżąco a mi brakuje wiecznie czasu ... zwłaszcza gdy pracuję popołudniami .
Hm.... my pojawiamy się ale co z resztą ?
Pamiętam jak z obawami weszłam tu po raz pierwszy .... wtedy klikało sporo osób , musiałam porządnie wczytać się w wypowiedzi . U mnie chłodno i w moim regionie panuje grypa..... Sama znów padam ale może wytrwam . Pozdrawiam serdecznie i przytulaki zostawiam .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem