Wyświetl Pojedyńczy Post
  #11310  
Nieprzeczytane 19-06-2018, 22:02
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Hej!dobry wieczór!Dziś cały dzień krzątałam się po domu i nawet nie miałam czasu aby tu wejść! Danusiu-Lodzia jeszcze zbiera na operację-jeszcze dużo jej zostało!Na razie chodzi na zabiegi.Dr.nie dzwigam sama-przychodzi pielęgniarka do pomocy!A jak już jej nie ma to tylko asekuruję go aby nie upadł i niech się sam odbija z krzesła albo fotela jak Wańka-wstańka!!Trudno,ale i to dla niego gimnastyka jakaś!
Teraz stosuję dietę 1400kcal.Mam zbyt wysoki cholesterol i lekarka przepisała mi Roswera 40mg i poleciła dietetyka za 50 zł!Ułożył mi jadłospis na tydzień a potem do powtórki i można zmieniać dni ale zjadać to co jest w zestawie na dany dzień.Myślę,że pomoze i tabletki też!tylko mam problem z wypiciem 8 kubków wody!!!
Dzis wypiłam tylko 6 nie licząc zupy brokułowej na wodzie.No i ganiam do W-C.Nie wyobrażam sobie jak będę na wolnym wypić tyle wody przez cały dzień?!
No nic,zobaczymy.A Lodzię mozna znalezć na fejsie,ona tam ogłasza zbiórkę i czasem też cos sprzedaje na takiej specjalnej stronie.Życzę Wam dobrej nocy i miłej środy na jutro!Pa.
Odpowiedź z Cytowaniem