Wyświetl Pojedyńczy Post
  #7389  
Nieprzeczytane 26-07-2018, 14:36
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Lilu nie zależy mi na biciu rekordów klikalności w oparciu o prymitywne chwyty erystyczne i robienie z siebie pieniacza a z wątku magla . O wszystkim można dyskutować ale nie monotematycznie i nie dałem sobie narzucić takich reguł by dominowały na tym wątku. W dyskusji kiedy nie dysponuje się argumentami a tylko wylewa morze liter by tekst był obszerny trudno mówić o dyskusji i wymianie poglądów.

Lilu ja żyję dniem dzisiejszym i dniami które są przede mną z kalendarzem w którym mam zapisane terminy. A co do wątku " Ateista-To Brzmi ... " i celi które sobie na początku roku założyłem są realizowane nie bez trudności , a ich realizację podsumuję w grudniu.
Wiem że polityka i religia to najbardziej emocjonalne tematy a dyskutujący lubią się okopać by bronić swoich racji pomimo logicznych argumentów na zmianę poglądów . Jestem nie wierzący i rozważania ontologiczne o pojęciu Bytu nie wywołują u mnie tak dużych emocji jak u teistów.

Ale w sieci największą oglądalność ma program Czarne Owce . Zaczyna się ostrzeżeniem .Program cechuje ubogie słownictwo i mało ambitne tematy [CZARNE OWCE] ale jaka oglądalność.
https://www.youtube.com/watch?v=0enezC3tA_c

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 26-07-2018 o 16:48.
Odpowiedź z Cytowaniem