Wyświetl Pojedyńczy Post
  #8  
Nieprzeczytane 10-01-2018, 22:35
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał jakempa
Czy w Polsce dobrze się żyje???

Polacy jak chyba żaden inny naród wciąż narzekają,,,

Cały czas można realizować swoje małe marzenia,,,
aktualnie jest u nas bezpiecznie, pracy jest naprawdę dużo,ludzi biednych jest może trochę,,,,,ale to jest bieda taka, że w niektórych krajach uważana byłaby za dobre życie.


Nie mamy na co narzekać,,,bądźmy milsi dla siebie, patrzmy pozytywnie na wszystko i nauczmy się cieszyć z tego co mamy,,,,a zobaczycie świat w kolorze nieba ze słońcem. Zdrowie jest najcenniejsze,,,a materialne rzeczy za którymi dzisiaj świat podąża i tak są i pozostaną nicością,,,,Cieszmy się, że możemy spokojnie wyjść na ulicę i tradycyjnie przeżywać wszystkie święta zgodnie z wyznaniem i poglądami,,,,mamy co jeść i dach nad głową,,,

a dziurę jak się zechce zawsze znajdzie,,,,lepiej jej nie szukać

Jadziu

Przeciętny majątek netto gospodarstwa domowego w Polsce wyniósł 263,6 tys. zł w 2016 r. Majątek netto przeciętnego gospodarstwa domowego w Polsce (60,6 tys. euro) stanowił ok. 58 proc. mediany majątku netto gospodarstwa domowego w strefie euro (104,1 tys. euro). Informacje na ten temat opublikował Narodowy Bank Polski.

Cytat:
Większość gospodarstw domowych jest właścicielem głównego miejsca zamieszkania (79,2 proc.) oraz pojazdów samochodowych (65,8 proc.).
Okazuje się, że gospodarstwa domowe w Polsce należą do umiarkowanie majętnych na tle krajów strefy euro. Majątek netto przeciętnego gospodarstwa domowego w Polsce (60,6 tys. euro) stanowił ok. 58 proc. mediany majątku netto gospodarstwa domowego w strefie euro (104,1 tys. euro). Najwyższym zasobem majątku netto, przypadającym na gospodarstwo domowe w strefie euro, odznaczają się Luksemburg (437,5 tys. euro), Belgia (217,9 tys. euro) i Malta (209,9 tys. euro). Natomiast polskie gospodarstwa domowe dysponują stosunkowo znacznym majątkiem na tle krajów Europy Środkowo-Wschodniej, gdzie waha się on od 14,2 tys. euro dla Łotwy do 80,4 tys. euro w Słowenii.
https://www.wprost.pl/gospodarka/100...ign=2018-01-10
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem