Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1  
Nieprzeczytane 05-04-2016, 15:27
Bogda501's Avatar
Bogda501 Bogda501 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 990
Domyślnie Abocja- za czy przeciw


Już w katolickim Salwadorze doprowadzono ustawę anty aborcyjną do granic absurdu... a właściwie przekroczono wszelkie granice sumienia, rozsądku i logiki... że o prawach człowieka już nie wspomnę.
http://m.krytykapolityczna.pl/artyku...-international
Czy aborcja jest wyłącznie złem czy jedynym dobrem... czy tylko koniecznością wyboru między urodzić a przeżyć... grzebania we własnym sumieniu, rozdrapywania ran...
Moja babcia urodziła 12 dzieci ale przeżyło tylko siedmioro. Kilkakrotnie o mało nie umarła, ale jak twierdziła moja mama: "Bóg nad nią czuwał"... Dlaczego przeżyło tylko 7 z nich..? Dlaczego pozostałe umarły..? Odp: Z głodu.. ! Przeżyły najsilniejsze... te które potrafiły bratu/ siostrze wyrwać ostatnią kromkę chleba, ukraść sąsiadowi marchewkę z pola czy jajka z kurnika.
Ale sorki za rodzinną z wzmiankę.
Dzisiaj dziewczyny są asertywne, pewne siebie i znające własną wartość. Dlatego zamiast trzymać gębę na kłódkę- krzyczą...
I małe pytanie... dlaczego faceci - sprawcy niechcianych ciąż- mają pozostawać bezkarni podczas gdy ofiary ich samczych chuci- mają być napiętnowane ..?
Odpowiedź z Cytowaniem