Wyświetl Pojedyńczy Post
  #37  
Nieprzeczytane 22-09-2018, 18:25
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 615
Domyślnie

Cytat:
Pluto napisał -Ględzenie pt ja pojeżdżę a wy napiszecie mi program to dobre dla paskuda maruda i histeryka, a nie dla poważnego polityka co chce być premierem.
Wyborczo mydlić oczy i klepać .... bierz mnie bo jestem śliczny to każdy potrafi.
Potrzeba wiedzieć co tak naprawdę ludzie chcą bo parta jest po to by reprezentować ludzi a nie tych którzy chcą mieć władzę i profity.Ty myślisz kategoriami PRL kiedy sekretarza przywożono w teczce a on przedstawiał program a obecni na tym spotkaniu w Spodku klaskali.Potem wręczanie tony odznaczeń i tysięcy asygnat do sklepów górniczych , ale ten czas już nie wróci .Poważny polityk siedzący przez 30 lat w Sejmie zaliczający różnego rodzaju partie bo jest sprawny w podnoszeniu ręki.

Polskie pytanie kto za to płaci ? z podtekstem że nic nie może być w Polsce normalne tylko afera za aferą . Przecież nie Budżet bo by dawno Lila by o tym napisała. Biedroń niepochlebnie wypowiada się o PiS Platformie Obywatelskiej czy .Nowoczesnej i z tego powodu mam go tępić kiedy nie wiem jaki ta partia ma program i co naprawdę chce zrobić .
Mam krytykować ale co , czy rzucać "gu....w w wentylator " by go oczernić bo chce w naszym grajdołku coś zrobić. https://robertbiedron.pl/ i zakładka Wesprzyj nas! a jak otworzysz zobaczysz :Dzięki Twojemu wsparciu jesteśmy w stanie budować lepszą Polskę .Ja wpłaciłem dostałem osobiste podziękowanie . Ja nie pierwszy rok jestem na https://patronite.pl/ i wspieram ludzi którzy coś chcą zrobić i nic od nich nie oczekuję i wraz z nimi cieszę się że osiągają sukces.

Można pisać każdy potrafi , to sam spróbuj z przyjaciółmi na SC założyć partię napisz program uzyskaj poparcie 8 milionów seniorów zostaniesz Premierem i pokażesz nam co ty potrafisz i twoi koledzy /koleżanki . Jesteś mądry ,wiesz dużo to startuj do Sejmu czy Senatu lub załóż Partię miejsca na scenie politycznej dużo .
Odpowiedź z Cytowaniem