Wyświetl Pojedyńczy Post
  #154689  
Nieprzeczytane 17-02-2018, 17:30
Hela1056's Avatar
Hela1056 Hela1056 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: dolnośląskie
Posty: 11 561
Domyślnie

Lubię wszystkie domowe zwierzęta ale jakbym miała wybierać to zdecydowanie wolę psa.....zmusza do ruchu na świeżym powietrzu co jak wiemy potrzebne jest i panu i psu......kot to przecież domator.

Już wiem kto pomoże mi sfinansować nową pralkę....wszak Urząd Skarbowy ma moje pieniądze.....już podliczyłam wydatki na remont łazienki i skutera elektrycznego.....będzie zwrot ale trzeba trochę poczekać.
W ubiegłym roku czekałam tylko dwa tygodnie to i w tym dam radę.....przecież mam gdzie prać bo córki mają sprawne pralki....

Tak Małgosiu masz rację to turnus prowadzony przez organizację związaną z kościołem.......w Polsce jest tylko jeden taki ośrodek nazywa się Dom Uzdrowienia Chorych im .Jana Pawła II a znajduje się w Głogowie przy kolegiacie ......położony jest na Ostrowiu Tumskim.....http://www.cisi.pl/turnusy/

Mirko nie jesteś odosobniona....ja też nie mam jakieś wtyczki bo nie mogłam zapłacić za alerty w BIK-u......muszę czekać do poniedziałku,zadzwonię i dowiem się o co chodzi.

Wiesiu jak wpadniesz to poczytasz....zamówienia z twoich linków mam.....Bonprix wysyła szybko tylko bardzo długo pakuje......tutaj rozmiary trafiłam....

Miłego wieczoru wszystkim.....pa

__________________
H e l e n k a
Odpowiedź z Cytowaniem