Wyświetl Pojedyńczy Post
  #102528  
Nieprzeczytane 12-11-2017, 17:55
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

[quote=Mar-Basia]W uzupelnieniu:

http://www.klub.senior.pl/showpost.p...stcount=102520

proponuje przeczytać i pomyśleć...i wyciagnac wnioski, jezeli mozliwe Nie powinno zajac duzo czasu!

Bp Chber odwiedził Polskę na zaproszenie Papieskiego Stowarzyszenia "Pomoc Kościołowi w Potrzebie", by wziąć udział w 9. Dniu Solidarności z Kościołem Prześladowanym, który Kościół katolicki obchodzi w niedzielę.

Cytat:
Bp Chber: Złoszczę się, kiedy słyszę ludzi mówiących, żeby przyjmować uchodźców do Europy. Moim zdaniem to bardzo zły pomysł. Spotkałem wielu z nich, w wielu europejskich krajach, i wszyscy oni byli nieszczęśliwi, wystraszeni, nie mogli się odnaleźć w nowej kulturze, byli daleko od swoich rodzin, mieli problemy z nauką języka. Trzeba zrozumieć, że przybyszom z Bliskiego Wschodu trudno jest zaadaptować się do życia w zachodnim społeczeństwie. Dlaczego wyrywać ludzi z ich ziemi, kiedy można pomóc im odbudować ich kraj? To znacznie lepsze pomagać im na miejscu, także lepsze z punktu widzenia rachunku ekonomicznego, ponieważ za taką samą sumę pieniędzy można pomóc dziesięć razy większej liczbie osób na miejscu, niż sprowadzając ich do Europy.
Co można zrobić, żeby pomóc ofiarom wojny w Syrii?
Najważniejsze dla nas to odbudować w Syrii system edukacji. Wszystkich proszę: pomóżcie nam odbudować zbombardowane szkoły. Pieniądze na ten cel można przekazać za pośrednictwem organizacji takich jak Caritas Polska czy Papieskie Stowarzyszenie "Pomoc Kościołowi w Potrzebie". Jeśli to możliwe, pomóżcie nam także odbudować szpitale. Większość Syryjczyków nie może pokryć podstawowych wydatków takich jak czynsz i jedzenie, nie stać ich na opiekę medyczną. Przy tej okazji chciałbym podziękować polskiemu rządowi, który przekazał 1,5 mln euro na syryjskie szpitale. Dzięki temu programowi, wielu Syryjczyków rannych wskutek działań wojennych, których nie było stać na zabiegi konieczne dla ratowania życia i zdrowia, mogli podjąć leczenie i poddać się operacjom, na które czekali często kilka lat.
https://www.polskieradio.pl/5/3/Arty...hodzcow-Lepiej


Dokladnie to co od dawna proponuje Polska unijnym "magikom". A magicy z Merkel na czele do znudzenia chca zmusic kraje EU żeby przyjmować uchodźców do Europy.
Pytanie: kiedy sie "magicy" obudza, przestana nas straszyc karami, cofnieciem dotacji unijnych....?

Mam jeszcze jedna zagwostke...co maja z tym balaganem Zydzi, ktorych tu usilowano postawic w pierwszym rzedzie ? Jestem pewna, ze szanowna Pola nam wyjasni jej teorie spiskowa przeciwko Zydom.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem