Wyświetl Pojedyńczy Post
  #19  
Nieprzeczytane 13-07-2008, 21:15
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

A niech oni beda gdzie chca (wszelkie religie) tylko sie nie miejszajmy w nie i nie udawadniajmy ,ze tylko nasza jest sluszna. Nie nawracajmy nikogo na sile i nie wskazujmy drogi do Boga ,bo jak ktos ja chce znalezc napewno znajdzie bez posrednikow. Szukajmy drog porozumien miedzy ludzmi,dazmy do pokoju a nie do wojen. Nie kumulujmy u siebie broni jadrowej a innym panstwom nie zbraniajmy budowac i rozwijac energii atomowej do celow pokojowych jako tansza od innych (przyklad Izrael- Iran).
"Ostatek" !
Czy poza Tybetem nie gina ludzie ,to co powiesz na Irak,Afganistan,Palestyne ?
Czy udzial Polski w misjach "pokojowych" jest nam potrzebny a moze to nie nasz interes ???
Radosnych i pokojowych religii jest na swiecie bardzo wiele ale te religie jednoczmy a nie dzielmy.
Ja swojej energii podpisujaca sie osobo "ostatek" nie wkladam w krytykanctwo tylko w rzeczowa dyskusje abys ty lub inni mogli odroznic prawde od klamstwa,dobro od zla obojetnie od kogo one pochodza i gdzie zachodza.Zyje w kraju gdzie naprawde ludzie usmiechaja sie bezinteresownie ,nie wiem dlaczego ty sie nie chcesz do mnie usmiechnac tylko strzelasz na oslep do nieznanego czlowieka.
Poczytaj sobie dokladnie moje posty i znajdz moja krytyke kogo i czego bez uzasadnien, dajac przedruk lub chociazby nr.postu.