Wyświetl Pojedyńczy Post
  #18  
Nieprzeczytane 05-01-2011, 11:32
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Nie idealizuj tak, bo czym dłużej będziesz na forum, możesz, ale nie musisz zauważyć, że narzędzie jakim jest klawiatura, a nad nią pochylony człowiek, może w sposób bezwzględny Cię zniszczyć i wyrobić odpowiednią opinię na twój temat. Może to uczynić na priv, a może na forum publicznym. Im dłużej będziesz, to zauważysz, ale nie musisz, że na forum są różni ludzie, nie tylko przyjaźnie nastawieni do życia, ale z poważnymi problemami i dają temu upust na forum, albo je zatajają. Słowo pisane różni się od słowa w cztery oczy i wyrabiamy sobie opinię zgodnie z naszymi wyobrażeniami, a często real weryfikuje nasze spostrzeżenia i wiem, że osoby spotykające się w realnych warunkach, także sobie do gustu nie przypadają, bo są to często osoby zgorzkniałe, którym nic się nie podoba, a na forum udają radość i są zupełnie kim innym.
W realnym świecie łatwiej jest wszystko, co w człowieku siedzi, zauważyć, a tu możemy sobie klepać co nam nagle do głowy przyjdzie i być zupełnie kim innym. Moje podsumowanie jest takie, że siedząc przed ekranem komputera idealizujemy, albo potrafimy czuć antypatię do danej osoby, ale podkreślam, że real wszystko weryfikuje i wczoraj miałam taką rozmowę, że osoby, które spotykają się w realu nie przypadają sobie często do gustu, jak to w życiu bywa.
Odpowiedź z Cytowaniem