Wyświetl Pojedyńczy Post
  #11  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 09:50
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Wyjaśnię;
Laurko już tu grasował pod imieniem Liza. I było takie ostrzeżenie Mekintosza przed tym forum, ale cóż; ja i ś.p. Stalin mieliśmy ADHD, więc właśnie dlatego polecieliśmy zobaczyć o co tam biega.
We dwójkę raźniej, no i mocno się zamaskowaliśmy.
Niby normalnie na początku. Niby.
Na szczęście byliśmy uprzedzeni i PW pisaliśmy tylko tutaj na KSC.
Admin szanowny i przydupasy potrafili cytować cudze listy na forum, ba ! zmieniając ich treść. Te idiotyczne tytuły np. ''książę elfów'' robiły z niektórych debili. Ludzie byli niszczeni w sposób tak niewiarygodny, że aby to zrozumieć, trzeba wejść i od środka się przyjrzeć.
Posty znikały bez śladu,do galerii mieli dostęp tylko ci, co zamieścili swoją fotkę z reala,
a ''książęta'' miały osobny wątek niewidoczny dla pozostałych, gdzie w sposób obrzydliwy nabijały się z pozostałych.
Tylko jak to w życiu; jeden z ''książąt'' porobił sobie screeny i je puścił w obieg, a drugi na złość Laurko, w ciągu jednej nocy zlikwidował jej ( jemu) całe forum. To,na które zaprasza, jest całkiem nowe.
No to poszliśmy na całość.
Nie muszę dodawać, że dostaliśmy bana DOŻYWOTNIO,
co - jak się okazuje - dotknęło tylko Stalina.
Ja wczoraj, to wypadek przy pracy Laurko. Zapomniał kogo stąd zapraszał.

Reasumując; ci którzy narzekają na naszą Adminkę, powinni tam iść.

btw - takich grup wsparcia ludzi dotkniętych sektą Laurko, jest w necie kilka. Nie tylko to miejsce do któego dałam linka.