Wątek: Apel i Prośba
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #42  
Nieprzeczytane 13-12-2010, 16:50
donka's Avatar
donka donka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: Zakopane
Posty: 2 737
Domyślnie

Cytat:
Napisał marion
Dziś mailem otrzymaliśmy wysokość zebranej kwoty .
Jest to (jak na ok. tydzień) niemało,choć oczywiście daleka droga.
Zebraliśmy dla mojej córci 3575 zł.


Dziękuję , po prostu z całego serca.


Kochane Seniorki i Seniorzy – ja też uważam, że zebrana suma jest niewielka i faktycznie bardzo długa i daleka może być droga do celu jakim jest wyjazd Natalki na kurację, a w chorobie nowotworowej liczy się każdy dzień.
Z drugiej strony należy się wielkie uznanie dla tej garstki darczyńców, dzięki której zaledwie w przeciągu tygodnia uzbierało się aż 3575 zł.

W jednym z postów w Klubie Raczków Okruszek rzuciła propozycję - cytuję:

„Mam propozycję jest nas użytkowników ponad 12 tysięcy może by tak każdy z nas zaoferował choćby parę groszy dla Natalii to zebrała by się spora kwota co wy na to ?"

Zakładając optymistycznie, że jest nas ok. 5.000 tys. aktywnie działających na forum - apeluję byśmy wszyscy, ofiarowali jakąś kwotę, dla każdego możliwą do wsparcia. Wierzę, że pomoże to Marion w szybszym zebraniu funduszy na leczenie Natalii.

W związku z okresem przedświątecznym i zimowym nie wszyscy z różnych przyczyn będą to mogli szybko uczynić / nie każdy ma konto internetowe), ale świadomość zobowiązania przez nas podjętego, pozwoli potrzebującym Marion z Natalką czekać z nadzieją na gwarantowane wpływy.
Przy wpłacie każdego uczestnika forum nawet minimalnej sumy , grupowo da to pokaźną kwotę.

Dla tych którzy po raz pierwszy weszli na ten wątek ponownie zamieszczam diagnozę choroby Natalii Markowskiej.




Przypominam konto:

Nr.rach. bankowego:
Bank BPH 88 1060 0076 0000 3200 0136 6142

dopisek:na leczenie Natalii Markowskiej

miasto GŁOGÓW kod 67-200


.
__________________
''Absurdem jest żądać od człowieka, aby nigdy się nie zmieniał."
http://donkaja0335.blog.onet.pl/

Ostatnio edytowane przez donka : 14-12-2010 o 01:37.
Odpowiedź z Cytowaniem