Wyświetl Pojedyńczy Post
  #14  
Nieprzeczytane 02-04-2010, 23:26
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

1] Twierdzisz że więcej w Polsce ma tak dobre wykształcenie jak Skrzypek. Pewnie tak. Ale prezes może być tylko jeden. Ten nie pasuje?

2] Mianował go ten co mógł mianować. Jak Tusk mianuje to masz sprzeciwy? Poczekaj na prezydenta z PO to też będzie mianował [długo poczekasz-może kilka kadencji]

3] Wikipedia Tobie nie wiarygodna? Tam są suche informacje jak w encyklopedii i nie PiS to redaguje. Poczytaj Wyborczą jak wolisz.

O jakim prezydencie mówisz że nie zna ang? Żona była i jest tłumaczką. A Lech zna dobrze. Nawet nie można powiedzieć że lepiej niż Tusk. Bo Tusk to zero w tym języku. A od zera to wszystko jest większe. Pamiętam jak witał C. Rice. Mógł się leń dwa zdania chociaż na pamięć nauczyć. Papugę nauczy-ale Tuska już nie.

A z tym językiem jak pytałem "czy nie zapytasz" To była kpina. Nie wyczułeś? Bo jak cytujesz z mojego postu fragment i akurat gdzie pisze: "W 1997 uzyskał dyplom uniwersytetu w...." To cytujesz bez czytania? Jak mam Ci "dojaśnić"-poczytaj to jeszcze raz?

Wróć do własnego #11 i przemyśl. Cytujesz akurat to o co następnie pytasz.
Pracowałeś w dwóch firmach na pełnym etacie? No to po 16 godzin dziennie. Pracuś jesteś? Odliczając dojazdy to na wszystko inne [w tym sen] mniej niż 8 godzin.
Odpowiedź z Cytowaniem