Wyświetl Pojedyńczy Post
  #26  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 20:20
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 808
Domyślnie

`
DZIEŃ DOBRY . - WITAM SERDECZNIE - WSZYSTKIE PSZCZÓŁKI , GUCIÓW I CAŁE - " MIODOWO " .


Już bardzo późno , a czas przy komputerze szybko upływa. Zajrzałam tu do Was na chwilkę.
Renia ♥ - zawsze dba o śniadanko, a dzisiaj oma ♥ - ją ubiegła i smaczne śniadanko zrobiła do tego witaminowe szejki zaserwowała. Pychotka...
Kalina ♥ - masz śliczną prawnusię bardzo milusia dziewczynka w sukieneczce piękna mała dama. - Gratuluję Ci ślicznej prawnuczki. U Ciebie pada deszcz u mnie też pada. Przy takiej pogodzie to nie chce się wyjść z domu. Moja najstarsza siostra wczoraj kończyła 80-te Urodziny, a dzisiaj obchodziliśmy jej Imieniny - Marii.... Musiałam obdzwonić do moich koleżanek Marysieniek , które też obchodziły dzisiaj Imieniny. Mam ich bardzo dużo , które obchodzą Imieniny Marii w dzień Matki Boskiej Gromnicznej i mam nadzieję , że żadnej nie pominęłam. Przy tak popularnym imieniu- Maria- trzeba pamiętać , która Maria i kiedy ma Imieniny.
Kasandra ♥ - była ze znajomymi w Brukseli miło spędziła czas na wyjeździe i bardzo ważne,
że pogoda Wam dopisała tym bardziej,
że jechaliście samochodem i szczęśliwie wróciliście do do Niemiec.
dziewiątka ♥ - zadowolona ze skutecznych zabiegów i to jest najważniejsze , ze pomagają ,
a dodatkowo ma jeszcze gości i gotuje im smaczne obiadki.
alodia ♥ - była na masażu i nasłuchała się na zapleczu od masażystki czego to ludzie nie chcą zastosować dla lepszego poślizgu dla rąk masażysty, niejednokrotnie dla swojego wyglądu, a nawet chcą zastosować samoopalacza. To fakt, ludzie mają różne wymagania i różne wyobraźnie o masażu. Śmieszne to, ale prawdziwe.
Barteczek ♥ - jutro ma spotkanie w Klubie i myślę , że napiszesz nam więcej o wrażeniach z Twojego spotkania w Klubie bo uważam , że to jest specjalna okazja dla Ciebie. Ja już Ci Ninko serdecznie gratuluję. Pięknie piszesz Blog i staram się czytać.
Wodniczka ♥ - imprezuje z powodu swoich Urodzin i Imienin znajomych w Klubie. Bardzo ładny Tort
z okazji Twojego Jubileuszu dostałaś, na którym były dwie liczby świeczek do zdmuchnięcia. Przy Tym zobaczyliśmy Ciebie jak spełniałaś obowiązek zdmuchnięcia świeczek. Pięknie wyglądasz. Gratuluję....
Drogie pszczółki wymyśliłam napisy wszystkich Pszczółek z Miodowa i takim obrazkiem będę Was zawsze pozdrawiać. Wtedy nikogo nie pominę. Myślę , że nikogo nie pominęłam , a jeśli tak to mi podpowiedzcie to da się jeszcze dodać nazwę pszczółek.
Od początku 109 Wątku starałam się wszystkich wymienić.
Pozdrawiam serdecznie życzę dobrze przespanej nocy i miłych snów.










♥ == 03.02.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 668
Odpowiedź z Cytowaniem