Wyświetl Pojedyńczy Post
  #40  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 20:36
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 808
Domyślnie

`
DZIEŃ DOBRY . - WITAM SERDECZNIE - WSZYSTKIE PSZCZÓŁKI ,
GUCIÓW I CAŁE - " MIODOWO " .

Po Walentynkowych emocjacj wczorajszego dnia, zapraszam na kawkę w nietypowej filiżance.
Tina ♥ - upiekła bardzo smaczne bułeczki i do wszystkich dzwoniąc nawoływała Pszczółki do ula na poczęstunek. Ja się poczęstowałam bardzo były pyszne. Zrobiła też Walentynkowe śniadanko, jajka i kanapeczki w kształcie serca zaserwowała.
Regina ♥ - Zawsze rozpieszczała nas śniadankami, a teraz Tinka ją wyręczyła. Też mnie niepokoi jej obecność , ale nie zawsze można być wszędzie.
hutkow ♥ - zadedykował piękny wiersz i rozpieścił nasze oczy pięknym widokiem kwiatów dobranym do wiersza.
oma ♥ - Walentynkowo witała Pszczółki i Guciów w całym Miodowie, przesłała piękne walentynki, a dzisiaj już życzy nam udanego tygodnia.
alodia ♥ - przesłała nam dwa obrazki w jaki sposób spędzają Walentynki koty, a jak ludzie. Kotek miał smaczne serduszka walentynkowe. Oglądałam podobny obrazek i jak go odnajdę to skopiuję bo godny uwagi: - Starsi ludzie siedząc na ławce odłożyli swoje laski i wpadają sobie w objęcia składając życzenia, a młodzież siedząca obok siebie na ławce, ręce mają zajęte telefonami komórkowymi piszą do siebie SMS-y... A gdzie znikły ich uczucia do siebie?....
Wodniczka ♥ - zadowolona z gości i spotkań rodzinnych, z udanych imprez. Dzieci mają czas na komputer , ale i na spotkania rodzinne. Też się cieszę , że miło spędzasz czas w gronie rodzinnym. Kasandra ♥ - Miała nieustająco gości,też cieszy się ze spotkań ze swoimi dziećmi i rodziną.
Kalina ♥ - dostarcza nam coraz więcej wiadomości do apteczki zielarskiej, byśmy wiedzieli jak postępować w razie niedomagań zdrowotnych, dziękujemy Ci za to dobra kobieto.
dziewiątka ♥ - wygląda wspaniale w nowej fryzurce ma ładne zdrowe, gęste włosy, a kolor jest bardzo ładny. Super wyglądasz ładna z Ciebie kobietka.
Barteczek ♥ - Nigdy o nas nie zapomina nawet jeszcze nie zjadła śniadanka , ale do nas zawsze zagląda by nas przywitać i coś miłego wnieść w dobrym słowem.
annamaria ♥ - śliczne życzenia nam przesłała wraz ze serduszkami walentynkowymi.
Basia- czyli ja- ♥- przygotowałam dla Was kawkę popołudniową i zrobiłam napisy z wszystkimi Pszczółkami i takim szablonem będę Was witać i pozdrawiać. Nazwy Pszczółek są krótkie by się mogły wszystkie zmieścić np;- annamaria - ja napisałam tylko - anna. Myślę, że nie pominęłam żadnej Pszczółki.Tak będzie łatwiej dla mnie z pozdrowieniami dla Was wszystkich. Udanego, szczęśliwego i miłego tygodnia Wam życzę. U mnie pada deszcz , a ja walczę i wzmagam się z pokonaniem wirusa grypy. Jestem do niczego bardzo słaba i bez kawy nawet nie ma mowy.
W tej chwili właśnie ja dopijam i Was zapraszam całym sercem na smaczną kawkę .






♥ == 15.02.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 831
Odpowiedź z Cytowaniem