Wątek: Witam
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #4633  
Nieprzeczytane 17-12-2018, 07:34
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 818
Domyślnie

Witam w "Witam" - tych co byli i tych, którzy być może przyjdą. Dzień dobry na nowy dzień....
Stefanie... zmartwiłam się Twoimi słowami, że czujesz się tu obco... czyżbyśmy dały Ci powód do takiego odczuwania. Wiadomo... po odejściu Frania są tu same kobiety, a te, jak wiadomo bleblają o wszystkim i o niczym... piją wirtualne kawki, których nie lubisz, obrzucają się komplementami, dyskutują o codzienności... wspierają się w sprawach zdrowia. Ale pamiętamy i o Tobie... wrzucasz nam przydatne informacje na tematy komputerowe, piszesz pięknie o swojej rodzinie, za co dziękujemy. Jesteś jednym z nas i to cieszy. Pamiętam Woźniaka... a i westerny lubię... Dysk oczyszczam i robię defragmentację. - to umiem. CClener'a nie mam, bo zięć mi odinstalował, kiedy wraz z tym programem naściągałam sobie wirusów na laptopa. Laptopa mam starego - prawie 10 letniego, ale chodzi sprawnie, w miarę szybko i do "zabawy" wystarcza.
Reniu... myślałam o Tobie, a Ciebie pochłonęła kuchnia. I ciasteczka, praliny i rumowe kulki. U nas nie ma zwyczaju obdarowywania sąsiadów paczkami ze słodkościami... co najwyżej w najbliższej rodzinie dzielimy się plackami... przynajmniej ja tak mam.... córka piecze dwa placki, ja jeden i po połowie wymieniamy się. No.. i córka piecze pierniczki dla chłopaków - bardzo je lubią. Twoje obrazkowe wstawki do posta są super.
Helenko... dzięki za kawę... Ty zawsze o nas myślisz.... Za życzenia dobrego dnia dziękuję....
Witaj Marysiu... gdy zaczynałam pisać Ciebie nie było... teraz edytuję i zostawiam miłe słowa pod Twoim adresem.... Dobrych wieści u lekarza.
Pozdrawiam WSZYSTKICH.... Buźkę zostawiam....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem