Wyświetl Pojedyńczy Post
  #5  
Nieprzeczytane 10-04-2009, 20:23
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Otóż nie było mnie tu jakiś czas wracam i co ja widzę ordung,ple ple ,i nudy na pudy.
Niestety nic już nie zostało z seniorka ,którego polubiłam -wyrzuca się dygresyjki i żarciki ,które były jego wdziękiem i dla których warto było tu czasem wejść jak czlowiek w realu się zasmucił.

Może jestem zboczona ale nienawidzę jak mi się mowi co mam mówić pisać i gdzie w zw. z powyższym nie będe zabierać zabawek bo to glupie ,ale wzywam użytkowników,moderatorów i administrację do nieco lżejszego traktowania siebie i pozostalych -nie jest zamachem stanu wtrącenie czasem czegoś niezupełnie na temat ,niezupelnie poprawnego politycznie i nie zawsze na serio.Nie jest również grzechem mala kpina z przedmówcy bo on też sobie może pokpić oraz powiedzenie wprost ,że coś się uważa za głupie i ze się czlowiekowi coś nie podoba albowiem nikt tu nie kopie lezącego ,każdy ma prawo riposty.WESOŁYCH ŚWIĄT


Oj Malgosiu jakzesz ty masz racje.
To ciagle nas pouczanie jest okropne!!
Ale aby zostal wykasowany jakis wpis , trzeba zebu ktos nacisnal "na kogos" trojkacik Czyli po prostu naskarzyl do moderatora czy admina..
Kiedys te praktyki nie byly stosowane czesto.. Ja np.. moze nacisnelam ten trojkacik raz czy dwa razy..
To jest przykre ale przedewszystkim cholernie nudne.
Druga sprawa to jezeli byla jakas wymiana zdan na forum .. niezbyt zgodna to nie wywalalo sie wpisow w kosmos ale do kosza... teraz juz do kosza nie idzie nic.
Moze moderatorzy zapomnieli jak sie przenosi .. bo latwiej jest po prostu skreslic.
Zapraszani jestesmy do "klocenia" sie na privach co doprowadza do tego ze robia sie okropne ploty za naszymi plecami.. oraz sytuacje zupelnie niezrozumiale.

Zablokowana na amen zostala Zosia ... nawet nie wiemy za co dokladnie.. Takie znikniecie ... kurcze jak w Argentynie Tylko przynosili po czlowieku zegarek na lancuszku i czapke..
Nie to ze ja lubie ta Zosie specjalnie ale to jest przyklad..

Od jakiegos czasu zrobilo sie tu jak w dyktaturze proletariatu.. Cichaczem ludzie na siebie donosza i cyk... nie ma cie
__________________
"Dobry malarz musi namalować dwie rzeczy: człowieka oraz istotę jego duszy."
Leonardo DaVinci