Wyświetl Pojedyńczy Post
  #51  
Nieprzeczytane 15-11-2015, 22:04
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Francja jest stracona.
Za sto czy za dwieście lat – chociaż niewykluczone, że już za naszego życia – będzie to kraj zupełnie inny, islamski.
Wezmą co chcą – trochę uszczkną poprzez terror, trochę poprzez narzędzia czysto demokratyczne, a i demografia zrobi swoje. Ta demokracja, w połączeniu ze skrajną tolerancją i otwartością, zniszczy kontynent.
To będzie mnie więcej taka sytuacja: czteroosobowa rodzina wpuszcza do mieszkania sześciu facetów w sandałach, a potem odbywa się głosowanie: kto ma zostać, a kto ma wyjść. Wynik, o dziwo, 6 do 4.

Polska jeszcze ma czas, ale coraz mniej.

Przede wszystkim musi pozostać głucha na medialny terror tzw. intelektualistów, który prawdziwemu terrorowi bardzo służy.
Jesteśmy w przededniu kryzysu, jakiego w Europie nie było od dziesięcioleci i prawdopodobnie w momencie zwrotnym dla historii świata.
Tego kryzysu nie przezwycięży się przynosząc muzułmanom ubranka dziecięce i kurtki na zimę.

Cytat:
Straszą mnie tu i tam: radiem Maryja, ojcem Rydzykiem, politykami, którzy całują biskupów w pierścień.
Naprawdę tego się boicie?
Przez to nie możecie spać po nocach?
A nie boicie się tego, dokąd doprowadziła obecna polityka w innych krajach?
Ja wiem, że za tą polityką stały szlachetne idee, w innych okolicznościach bym się pod nimi podpisał, ale niestety źli ludzie znaleźli luki.
....
OK, w porządku. Jestem prymitywem i boję się islamu.
Chcę się przed nim zamknąć na cztery spusty, chcę otoczyć się wysokim murem.
Domyślam się – bo mogę się tylko domyślać – że większość muzułmanów to normalni, wspaniali ludzie,
ale niestety jest jeszcze owa mniejszość, której się boję.
Nie chcę by zamordowała moją rodzinę.
......
Ja chcę żyć w kraju spokojnym.

I czy tzw. autorytety tego chcą, czy nie, czy to mądre czy głupie, czy sprawiedliwe czy oburzające
– dzisiaj spokój zapewnia mi myśl, że sąsiedzi chodzą w niedzielę do kościoła, zamiast rozkładać na podłodze czerwony dywanik
.

http://weszlo.com/2015/11/14/krzyszt...z-tym-zrobimy/
Odpowiedź z Cytowaniem