Wyświetl Pojedyńczy Post
  #60346  
Nieprzeczytane 28-02-2020, 16:48
Stan_1939's Avatar
Stan_1939 Stan_1939 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: wieś w pobliżu Konina
Posty: 766
Domyślnie

Witajcie
Halinko, pięknie, że w swoim komputerze masz możliwość oglądania Adobe Flash. Nie wszyscy to mogą i potrafią, t.zn. mają zainstalowaną odpowiednią "wtyczkę". Bardzo lubiłem korzystać z tego programu. Niestety ma być wycofany pod koniec tego roku. Podobno jest wykorzystywany przez wszelkiego typu hakerów.
Ale póki co, polecam swoją witrynę zrobioną w tym programie. Patrz: http://stanislaw1939.pl/
Dla formalności dodam, że widoczne tam moje zdjęcia zrobione były 15 lat temu (2005 r.)

Cytat:
Joasia: ...to wszystko pomaga mi zapomnieć o problemach, a przede wszystkim o samotności.
Joasiu, jeśli można doradzić, to porozmawiaj ze swoim lekarzem. Jest wiele lekarstw poprawiających samopoczucie.
Wiem to z własnego doświadczenia.
Jeśli chodzi o muzyczny obrazek, to wolałbym byś sama wybrała zarówno obrazek jak i muzykę. Twoja rola będzie artystyczna a moja przyziemna, techniczna
A'propas "grających obrazków". Znalałem w swoich zbiorach piękny i romantyczny obrazek. Autorką obrazka jest pani o nicku Kocha. Wiem, że wyraziła zgodę na to, bym dodał do jej obrazka muzykę. Niestety nie mogę sobie przypomnieć na jakim to było forum. Na pewno nie na Seniorku. Gdyby ktoś mógł mi podpowiedzieć, będę wdzięczny.

Oto ten obrazek



Klik w obrazek

P.s. Joasia chyba też ma Adobe Flash Player
Odpowiedź z Cytowaniem