Wyświetl Pojedyńczy Post
  #51944  
Nieprzeczytane 25-03-2024, 19:52
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 653
Domyślnie

Witajcie do dyskusji o Hoperze ani inszych przewoźnikach się nie włączę bo kaleka jestem w temacie .Pociągiem jechałam może ze 20 lat temu nazad ,busem pewnie z 6 a i to musiałam podpatrywać ludzi gdzie w te "karteczki wstępu" do busa się zaopatrują
Tarninki ciemierniki cudne ,mój jest dużo ciemniejszy i tfu tfu w przeciwieństwie do białych biedronkowych trzyma się mocno.
Bukiety sztucznej inteligencji sztuczne jak i ona Jednak ludzkie emocje i ręka artysty są niezastąpione.Obrazy mają duszę!!!
Gratka też tak jak Lulka jakoś nie odnotowałam terminu Twojego wyjazdu.
Iza jesteś wręcz wzorcowym przykładem jak samemu sobie krzywdę zrobić
Teraz opowiem Wam jak za współczesną szeptuchę czy innego Kaszpirowskiego zostałam
Zośkę wczoraj pogotowie zabrało bo słabiutka była.
Dziś pojechałam zawiozłam koszule ,wodę i owoce.Podeszłam do łóżka a Zosia toczy wokół błędnym wzrokiem i nie bardzo kontaktuje.Zareagowała na mój głos ale zaraz odwołała mnie p.doktor informując że stan jest zły a nawet bardzo zły.Po akcencie domyśliłam się że rozmawiam z Ukrainką.Wróciłam do Zosi zmartwiona wiadomościami a Zosia kazała poprawić poduszkę dać jej wodę.Wypiła całą małą butelkę wody.Zjadła 4 truskawki ,westchnęła i gada "tego mi było trza".Pani doktor z niemym zdumieniem temu się przyglądała .Teraz zjem tą zupę zadyrygowała Zosia i rzeczywiście ogórkowa zniknęła.Jaki dzień?..tłumaczę Jej że wczoraj przyjechała pogotowiem a dziś poniedziałek. Acha ..a na święta mnie wypuszczą?..Zadysponowała załatwienie Jej księdza by się wyspowiadała .Przy pozdrowieniach dla sąsiadów pani doktor Ukrainka w lekkim oszołomieniu salę opuściła. Tak to Zosia w ciągu 5 minut z bezwolnej staruszki z demencją w żwawą w mowie starszą panią się zmieniła.
Jakbym jeszcze kilka ruchów uzdrowieńczych wykonała jak nic za BIJOENERGOTERAPEUTKĘ by mię okrzyknęli
Odpowiedź z Cytowaniem