Wyświetl Pojedyńczy Post
  #4  
Nieprzeczytane 30-10-2009, 13:31
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazimierz
Abstrahując od Twojego spojrzenia, zainteresowała mnie sprawa międzynarodowego ubezpieczenia zdrowotnego.
Nie wiem, na jakiej podstawie mówisz o takim ubezpieczeniu dla polskich górników, bo ja zalazłem coś takiego ntt:"Międzynarodowe prywatne ubezpieczenie medyczne jest przeznaczone dla tzw. expatriates, osób często podróżujących oraz ludzi biznesu na całym świecie. Plany ubezpieczeniowe dostępne są w wersji indywidualnej, rodzinnej oraz grupowej."
Link do całości:
https://www.ubezpieczeniaonline.pl/k...ia/78,184.html
Podzielam Twój pogląd, że jedynym skutecznym rozwiązaniem problemu tragedii górniczych byłoby stopniowe likwidowanie wydobycia węgla w Polsce, tym bardziej,że wcześniej czy później będziemy musieli to zrobić, w związku z globalną polityką zmniejszenia emisji CO2 i zmniejszenia niszczenia planty.


Prywatne ubezpieczenie???? Hmmm .. Cos co my teraz mamy tutaj.. Tylko ze Obama walczy o to aby ono bylo takie jakie jest w Polsce
Jezeli jednak chodzi o extra ubezpieczenie dla pracownikow kopaln to to ze tego nie ma w Polsce jest zupelnie nie do przyjecia..

Jak drwal przyszedl mi sciac w tamtym tygodniu wielkie drzewo ( na 4 pietra) i trzeba bylo na nie sie wspiac.. to musial miec ubezpieczeniebo w razie wypadku ja bylabym za niego odpowiedzialna.

Masz racje ze w Polsce juz nie powinno sie wydobywac wegla..
__________________
"Dobry malarz musi namalować dwie rzeczy: człowieka oraz istotę jego duszy."
Leonardo DaVinci