Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1042  
Nieprzeczytane 06-03-2016, 12:53
Astroida Astroida jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Miasto: Polska
Posty: 1 738
Domyślnie

Witaj Joasiu,
dawno mnie tu nie bylo, bo praca mocno mnie ostatnio absorbuje; bywa, ze wloke ze soba papierzyska do domu, a pozniej slecze nad nimi dlugo w nocy. Coz takie zycie; trzeba pracowac, poki zdrowie na to pozwala. Jakos nie moge sobie siebie wyobrazic jako pasozyta

Milo Joasiu, ze watek zyje, chociaz oczywiscie najlepiej by bylo, gdyby choroby poszly sobie sio, sio, a ludzie cieszyli sie zdrowiem. Tak jednak nie jest, wiec watek jak najbardziej ma racje bytu i dobrze, ze go zalozylas, ze mozemy sie tu spotykac i dzielic swoimi odczuciami i wzajemnie doradzac sobie, byc dla siebie podpora. To w tym schorzeniu bardzo wazne, aby miec z kim o tym pomowic.

Witam na watku Zosie oraz dwie nowe osoby: Kame i Romualda. Musze Wam powiedziec, ze Joasia to zlota dziewczyna, ktora sluzy zawsze rada i pomoca ilekroc sie do niej o to zwrocimy. Poza tym, Joasia jesli widzi, ze kogos dluzej nie ma na watku, martwi sie i reaguje. To tak potrzebne jest kazdemu z nas. Dzieki Joasiu, ze jestes

Piszecie o kolejnych zastrzykach i o tym, ze boli. Moze to jest tak, jak napisala Zosia, ze boli wtedy, gdy lekarka igle wkuje w jakis zrost, a moze to wina kiepskiego znieczulenia. Ja wzielam poki co dwa zastrzyki z Lucentisu i nie czulam zadnego bolu. Teraz jezdze co pol roku do kontroli i jest ok.

Zycze Wam dobrych wynikow, tak dobrych, aby kolejny zastrzyk nie byl potrzebny.
__________________
Astroida
Odpowiedź z Cytowaniem