Wyświetl Pojedyńczy Post
  #28  
Nieprzeczytane 28-04-2012, 19:24
marigaux marigaux jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Posty: 22
Domyślnie

Nie wiem co to za lek prolina bo na lekach się nie znam bo ich nie uznaję. Za to wiem, że prolina (jeden z aminokwasów niezbędnych) wspólnie z lizyną, witaminą C, miedzią, glukozaminą i chondroityną jest niezbędna do prawidłowego powstawania tkanki łącznej miękkiej. Kościec wymaga dodatkowo wapnia, witaminy D oraz magnezu i boru.
Kluczem do zdrowia jest samodzielna edukacja zdrowotna a nie łykanie super pigułek tworzonych w labolatoriach chemicznych (farmacja to dziedzina chemii a nie zdrowia, jakby było inaczej to ilość chorych by malała a nie rosła - otwórzcie oczy statystyki nie kłamią tylko reklamy). Z ciekawostek dodam, iż nad materiałami marketingowymi dla lekarzy pracują w agencjach reklamowych (otarłem się o takową w karierze zawodowej) specjaliści, którzy zbierają kompletne informacje o tej grupie włącznie z potrzebami ich dzieci.....
Dlatego lekarze nie są winni tego, że poddają się działaniom gdyż robią to nieświadomie! Ponadto z programu nauczania uczelni medycznych (zgadnijcie kto je sponsoruje i współustala program nauczania) dawno temu usunięto kwestie dietetyki i znaczenia odżywiania.
__________________
Konsultant Medycyny Komórkowej II Stopnia
Odpowiedź z Cytowaniem