Wyświetl Pojedyńczy Post
  #142  
Nieprzeczytane 10-08-2010, 16:47
xyz58 xyz58 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2008
Posty: 339
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Głowa jest w górze, bo przyznałem się (przyznaliśmy się) do swojej ułomności. Ta głowa byłaby na dole gdybym to przemilczał. Kto by wiedział, o naszej przeszłości? NIKT. Goląc sie patrzę śmiało w swoje odbicie w lustrze.
Janusz z pewnością odezwie się.

Tadeusz nie moglem rowniez ja mileczec i nie robic nic z soba. Czy mialem milczec kiedy juz dochodzio do sytuacjii ze gdy bylem w ciagu natychmiast wiara sie zwolala i zaraz pelno w domu , a niektorzy z planami jak by tu mnie upic i cos wyniesc, To przykre ale prawdziwe.Ilez to razy bylo daj jeszcze na flaszke i tyle go widzialem, ilez to razy bylo ze najbardziej uczciwy czlowiek po wodce wzial cos z domu liczac ze sprzeda za wino?Zdarzalo sie i tak ,ze czlowiek chodzacy ze mna na terapie , na mityngi wzbudzal moje zaufanie, zapraszalem go do domu a on tez okazywal sie zwyklym zlodziejem mimo ze na spotkaniach np: AA oplakiwal swoj los. W tej chorobie wsparcie drugiego alkoholika jest niezbedne tylko trzeba bardzo uwazac kto tego wsaprcia udziela, kto jest tzw sponsorem.
Odpowiedź z Cytowaniem