Wyświetl Pojedyńczy Post
  #5  
Nieprzeczytane 16-08-2009, 14:19
gosiaksz1 gosiaksz1 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 1
Domyślnie

Pozdrawiam, mam podobne problemy... niestety, na lekarzy nie bardzo można liczyć. Teksty typu "boli, bo ma boleć" słyszałam przez 2 lata... a poprawy nie było żadnej. Natomiast silne leki wywołały u mnie silne odczyny alergiczne. W końcu znalazłam rozwiązanie przypadkiem, rozwiązanie dość niekonwencjonalne, ale w moim przypadku już widzę pierwsze efekty:
zewnętrzną bliznę pooperacyjną (dodam, że wielką i obrzydliwą - bo mam tak z 7 kg nadwagi, a tłuszczyk źle się zrasta) smaruje kombinacją 2 maści "Dermabliz" -tania - 13 zł a skład ten sam, co droższych maści o tym samym składzie (mniej śmierdzi cebulą) i "Aescin" - poprawia krążenie. Obie maści mieszam i bardzo mocno wcieram minimum 3 razy dziennie, tak, że potem czuje długo przyjemne ciepło. Moja blizna blednie - powoli, ale jest znacznie lepiej niż było... a na zrosty znalazła 2 sposoby; gdy mniej boli - smaruje wierzchnią warstwę skóry nad zrostami maścią "Naproxen", a gdy wniknie przykładam ciepły kompres. Druga metodę polecił mi weterynarz, który od wielu lat opiekuje się naszymi domowymi zwierzętami. Miał operację i też ma zrosty. Jeżeli ból jest zbyt dokuczliwy, bierze na kolana kotkę. Naukowo dowiedziono, że kot wytwarza jony ujemne, bardzo korzystne dla człowieka, ciepło poprawia krążenie i usuwanie toksyn a mruczenie uspokaja. Zastosowałam. Mam kilka kotów - najlepsza jest czarna kicia o wyjątkowo niezależnej osobowości. Mnie to pomaga, nie gwarantuję, że komuś pomorze... może nawet niektórym wyda się idiotyczne. Leków (czopków) ułatwiających zmniejszenie zrostów nie stosuje - bo mam po nich uczulenie, tabletek przeciwbólowych też nie mogę jeść. Maści kompres i kot - zdrowo, ekologicznie i mogę wreszcie powiedzieć, że już od 2 mieszący "kuracji" czuje się znacznie lepiej. Nie polecam operacji usuwającej zrosty - jeśli nie zagrażaj a one życiu. po kolejnej operacji zrostów będzie o wiele więcej -i będą bardziej boleć. Życzę zdrowia. Oczywiscie nikogo nie zachęcam do stosowania moich metod.
Odpowiedź z Cytowaniem