Wyświetl Pojedyńczy Post
  #153903  
Nieprzeczytane 21-01-2018, 15:28
sandra.'s Avatar
sandra. sandra. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Polska
Posty: 5 939
Domyślnie

Cytat:
Napisał eledand
We wczorajszej prasie wyczytałam nOWOŚĆ.

Dyrektor Generalny ZUS,chce zmienić przepisy aby osoby które nie przepracowały ani chwili nie otrzymywali Emerytury za wiek 65 i 60.

Wczoraj czytałam w internecie tylko że nigdy nie dawali emerytury za same lata , w każdych czasach trzeba było przepracować odpowiednie lata.
Natomiast czytałam że teraz trzeba będzie mieć przepracowane 15 lat ażeby nabrać uprawnień do najniższej emerytury i o ile się orientuję to ten przepis już jest w użyciu. natomiast nic nie mówią o oddaniu nazbieranych składek od osób które zanim przeszli na emeryturę to zmarli a rodziny nie dostały składek po nim, jak i nic nie wypowiadają się na tematntego że emerytury za granicą dostają emeryci swoją wypracowaną a dodatkowo wdowa za męża nawet jeśli jest to 50% a nasze wdowy czy wdowcy żyją za marne grosze wiec gdzie ta kasa składkowa się podziewa ?
ZUS szczuje jednych emerytów przeciwko drugim a zapominają o swoich przewinieniach , wielu jest pracowników którzy do emerytury nie doczekali więc gdzie jest ta naskładana kasa ???
__________________
Ludzie są jak kwiaty : stworzeni do tego, aby się rozwijać

Basia http://
Odpowiedź z Cytowaniem