Wyświetl Pojedyńczy Post
  #23  
Nieprzeczytane 24-04-2008, 17:33
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał jaa199
Może to i dobre rozwiązania, ale nie jestem pewna co do skutków... Nie chce niczego z góry przekreślac, ale wiem już jak to będzie wyglądało. Będzie się wściekał, bo przecież "Ja nie jestem alkoholikiem!", a później i tak wszystko pójdzie na marne. Mam wątpliwości co do interwencji policji, w końcu tata nas nigdy nie bił, nawet nie krzyczał na nas. Zawsze od razu idzie spac. Akurat z wstydem nie mam problemu, zawsze twierdziłam i nadal tak myślę, że to on powinien się wstydzic, a nie ja! W końcu rodziców się nie wybiera...
No toś mnie zagięła. Sam byłem taki sam, nigdy nie uderzyłem nikogo po alkoholu nie ubliżałem szłem spać. Nie pisałem o tym bo nikt by w to nie uwieżył. Moja droga do trzeżwości trwała bardzo długo i wielokrotnie byłem namawiany do poddania się leczeniu -mówiłem tak jak twój tata, ja nie jestem alkoholikiem. Kilkakrotnie dla świętego spokoju poddawałem się leczeniu ale bez wewnętrznego przekonania do pozytywnego skutku tego leczenia. Dopiero pobyt w zamkniętym ośrodku odwykowym pozwolił mi przejrzeć na oczy. Namawiajcie ojca do skutku mam nadzieję, że się uda. Powodzenia. Możesz pisać na priv, mnie jest obojętne. Napisz gdzie mieszkacie.
Odpowiedź z Cytowaniem