Wyświetl Pojedyńczy Post
  #5  
Nieprzeczytane 16-08-2016, 13:42
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 802
Domyślnie

______


Dzień dobry. Jaka miła niespodzianka. Otwieram drzwi Miodowa, a tu nowa bramka, którą Danusia zrobiła
i smaczne śniadanko przyrządziła , już z samego rana Edwarda ugościła i smaczną kawkę nam zaparzyła
i z Edwardem wspólnie się jej napiła. Ja też się poczęstowałam za co dziękuję i teraz Twoja pyszną kawką się delektuję. Życzysz mi szybkiego ukończenia remontu, a ja go jeszcze nie zaczęłam . Miał się rozpocząć w miniony tydzień, ale Pan ze swoim pomocnikiem przełożyli na ten tydzień. Dzisiaj dostałam telefon, że był na wyjeździe i zepsuł mu się samochód musi go naprawić bo jest poza Wrocławiem. Wszystko staram się zrozumieć, ale nie ukrywam, że jestem wściekła. Mąż już chce odwołać wszelkie remonty bo u niego słowo jest najważniejsze. To nie na jego nerwy... Twierdzi, że bez remontu jest zupełnie przyzwoicie. Najwyżej muszę poszukać kogoś innego bo ten człowiek jest niewiarygodny i zawodzi. Odechciewa mi się tego oczekiwania i remontu. Tyle o mojej prywatności. Życzę Wam wszystkim miłego wtorku. Nieobecnym przesyłam serdeczne pozdrowienia.