Wyświetl Pojedyńczy Post
  #17  
Nieprzeczytane 17-08-2016, 11:46
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 800
Domyślnie

Dzień dobry. Witam Pięknie miłego i pomocnego nam gościa Moderatora Panią Krysię. Frezję, która częstuje pysznym śniadankiem, za które dziękuję. Dziękujemy Frezjo również za wiadomości od Mireczki. Niech odpoczywa jak najwięcej i wczasuje. Witam Danusię. Renia też wróciła już do nas wypoczęta. Zosieńko czytałam o ekologicznej hodowli pstrągów w Zaporze - Mylof, fajną mieliście wycieczkę na pieczonego pstrąga. Edwardzie jeśli chodzi o remont to nikt nie lubi, ale po remoncie jest za to świeżutko, ładnie i inaczej. Ja też chciałam dużo pozmieniać zrobić kuchnię na wymiar i łazienkę udoskonalić na bardziej wygodną, najwyższy czas o tym pomyśleć, ale skoro się odwlekło to nie uciekło. Dzieci poparły męża, żeby zrezygnować jeszcze z remontu. Twierdzą, że w czasie remontu wyjeżdża się z domu, a wraca się na gotowca... Jeszcze nigdy w życiu tego nie praktykowałam, fajnie się im tak mówi. Dobrze , że nie dałam Panom zaliczki, którą chcieli, a tak to mogłam swobodnie z nich zrezygnować. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie. Miłego dnia.