Wyświetl Pojedyńczy Post
  #112  
Nieprzeczytane 08-04-2012, 12:44
ostatek's Avatar
ostatek ostatek jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 4 251
Żarówka

Cytat:
Napisał Jarosław II
23. Ja nikogo nie osądzam tylko się brzydzę takich ludzi i to jest moja indywidualna opinia I przedstawiam fakty których Ty się ciągle i zawsze dopominasz na potwierdzenie swoich wywodów. Bo znam tego człowieka od trzydziestu lat, i wiem ile złego wyrządził innym ludziom i za to nie przeprosił, ani w sposób wymuszony ani niewymuszony. A jak stanę Przed Majestatem to ja i tylko ja i to będzie rozmowa bez świadków, wiec po co mi ziemscy adwokaci? Mówisz, że wszyscy staniemy, czy aby na pewno? Aby stanąć należy wierzyć. Ja myślę, że przy moich wadach i grzechach mam szanse na odkupienie, bo nigdy ze swymi poglądami nie pcham się do pierwszych ławek czy stron, tylko myślę i obserwuje bo Pan dał mi taką możliwość. Jak mi zabierze i zostanę rośliną to dopiero wtedy będzie inaczej.
I bardzo proszę nie osądzać mnie tylko moje wypowiedzi.
Powtarzam - cytat pochodzi z Nowego Testamentu, księgi świętej dla chrześcijan. Pretensje proszę zatem zgłaszać do autora - św. Pawła i ewentualnie Jego prosić o szczegółowe wyjaśnienia.

Ponownie wklejam link. Biblia Tysiąclecia. Św. Paweł - List do Rzymian 14:1-23
http://webcache.googleusercontent.co...iblia.deon.pl/
__________________

Ostatnio edytowane przez ostatek : 08-04-2012 o 12:55. Powód: sorry, link nie odpowiadał