Wątek: Uroda
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #21  
Nieprzeczytane 08-03-2007, 23:13
arczia arczia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: zachodnie Wybrzeże :)
Posty: 468
Domyślnie zmiana kolorystyki

ubioru jest bardzo ważna! Ile nam jeszcze życia zostało? przestańmy bezsensownie oszczędzać swoje rzeczy - mija moda, zaoszczędzone, rzadko uzywane ubrania staja się koszmarkami, co to wyrzucic szkoda, a nosić głupio. Ja się wyleczyłam!
Wprowadzając na serio swoja metamorfozę postanowiłam 2 lata temu wyrzucić (oddać komukolwiek) wszystkie ubrania szare, czarne, brazowe, ciemne granaty. Tak - są praktyczne- ale dobre dla 20-latki! Z wiekiem trzeba ubierac sie coraz jaśniej i coraz bardziej kolorowo ( co nie znaczy- pstrokato) Pomogła mi w tym - redukcja wagi z 44 na 38 (obecnie 40) Musiałam wymienić całą garderobę, bo wszystko ze mnie leciało! Za to kupiłam mało - ale modne i w dobrym gatunku, a co ważne - jasne, pastelowe, miłe w dotyku) Z prawdziwą przyjemnością nosi się te inne rzeczy - mam sporo w zielonym kolorze, choc wcześniej byłam przekonana, ze to - "nie mój kolor" Mówiąc modne - nie mówię - awangardowe. Nie chcę odstawiać "Dzidzi-Piernik" bo żadna przesada nie jest wskazana, ale zawsze można coś wybrać - na czasie. Zasada jest taka - kupujemy rozważnie starając się, żeby prawie wszystko pasowało do wszystkiego. To nie jest łatwe - trzeba mysleć kupując - do czego to mi będzie pasować z posiadanych już rzeczy i nie kupować pod wpływem impulsu.
Ale sie nagadałam...
Odpowiedź z Cytowaniem