Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6  
Nieprzeczytane 09-02-2011, 10:53
Panterka47's Avatar
Panterka47 Panterka47 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Sobótka,dolnośląski,Polska
Posty: 15
Uśmiech Pracuj mądrze a nie ciężko

Cytat:
Napisał oloolo
Witam,

Zapraszam wszystkich do podzielenia się swoimi pomysłami na dodatkowy zarobek. Nie musimy zdradzać swoich pomysłów na biznes, które zamierzamy realizować, ale może ktoś zna sposoby jak sobie wynagrodzić braki z ZUS-u?

Ja znalazłem coś takiego jak marketing sieciowy MLM, np. sprzedaż suplementów diety albo pomocy kuchennych. Co o tym sądzicie? Słyszeliście coś o tym?

Z góry podkreślam, że reklamodawcom, za potencjalne oferty klikania w banery w Internecie oraz inne dziękujemy!
Witaj tez nie lubie nachalnej reklamy i najlepiej jak ktoś mnie przekonuje swoim przykładem do jakiegoś e-biznesu,tak tez zrobiłam moja koleżanka zachęcała mnie do MLM wiem byłam dystrybutorką na poziomie Lidera ( jeszcze jestem)wiem co to jest plan marketingowy i te różne niuanse po podjęciu współpracy i powiedziałam nigdy,u mnie zakup własny to 20 butelek!!!!!!!!!ciężka praca.Ale,ale jak już raz posmakowało się MLM to jakoś kusi iiiii skusiło mnie .
Przeczytałam o produkcie super,przeczytałam plan marketingowy super i weszłam jestem dopiero dwa tygodnie,rzeczywiście towar szybko zbywalny w swojej matrycy mam juz 30 osób a tylko trzy ze swego polecenia,kwalifikacje własna i grupy już jest to mi odpowiada jestem bardzo zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem