Wyświetl Pojedyńczy Post
  #38  
Nieprzeczytane 02-07-2010, 19:55
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Uśmiech Heparyna...

Malwino, ja nie jestem lekarzem...dzielę sie tylko tym, czego sama doświadczyłam. W tym czasie stosowałam drogie, wieloskładnikowe maści,kremy i żele, bez dobrego rezultatu.
I tak wybór zostawiam zainteresowanemu, a najlepiej konsultować takie sprawy z odpowiednim lekarzem.
Tylko, że czasami dobrze wiedzieć o tym i owym...
Lekarz też człowiek A chory pacjent też różnie reaguje na leki...
Cytat:
Działanie: Lek Heparinum GSK to krem zawierający heparynę do stosowania zewnętrznego, miejscowo na skórę. Wykazuje miejscowe działanie przeciwzakrzepowe i przeciwzapalne. Przyspiesza wchłanianie krwiaków śródskórnych oraz obrzęków. Odgrywa ważną rolę w likwidowaniu miejscowych procesów zapalnych. Łagodzi ból i przyczynia się do szybszego ustępowania obrzęku zapalnego. Wskazanie: Heparinum GSK stosuje się w leczeniu wspomagającym w chorobach żył powierzchniowych, takich jak: - zapalenie żył - zakrzepowe zapalenie żył - żylaki kończyn dolnych - obrzęki - stłuczenia - krwiaki podskórne
Ja myślę, że tutaj, na tym watku poruszana jest nie tylko jedna jednostka chorobowa. Z tego co pisała Vika, trudno postawić jakąś właściwą diagnozę...Od tego są specjaliści, tylko jak trafić na dobrego fachmana ?
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem