Wyświetl Pojedyńczy Post
  #21  
Nieprzeczytane 10-12-2009, 18:09
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

A ta żaba w poprzednim poście jest z nowej wersji "żabki".
Bardzo prosto: Browse-przeglądaj,a następnie "Prześlij teraz" ,czekaj na załadowanie, kliknij na link KOD FORUM ,kopiuj i wklej.


Nie wiem tylko dlaczego wklejają się 2 kody...ja jeden potem w szybkiej odpowiedzi kasuję backspace

Tylko KOD FORUM daje obrazek,inne to są linki. Sprawdziłam,że nie potrzeba kasować tego podwójnego linka,będzie i tak z tego jeden obrazek.
JUZ WIEM Jak nie skasujesz jednego z podwójnych linków,to będziesz miała podpisy...niepotrzebne wcale.

Mam jedna obawę-czy po zarejestrowaniu się na żabie nie naleci mi nagle tysiące spamów,bo mój adres mailowy stanie się nagle znany wszędzie-czy ktoś to wie?

Myślę,że jest teraz lepiej,bo po zarejestrowaniu można mieć wgląd do swoich obrazków i linków do nich.Sprawdzę to zaraz.Tak jest np. tu :
http://wgrajfoto.pl/index.html sprawdziłam.Zarejestrowałam się tam i mam swoje albumy.Tylko że mogą one być usuwane.Ja tez sama mogę je usuwać,bo przy każdym obrazku jest kosz. To jest free konto,czyli za darmo.Myślę że takie będzie dalej.Jednak jest pewne ale...gifiki z tego przesyłania nie ruszają się,niestety.

Ostatnio edytowane przez elizka : 10-12-2009 o 18:42.
Odpowiedź z Cytowaniem