Wyświetl Pojedyńczy Post
  #33  
Nieprzeczytane 23-02-2017, 19:33
alodia1949's Avatar
alodia1949 alodia1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 12 850
Uśmiech

heej Ulu

rano przyszła sąsiadka (15 lat ode mnie starsza) dlaczego przyczepiłam jej na lodówkę magnesy dwa ozdobne (mam jej klucze),
ja - że nie wchodziłam do niej
na co ona, że znowu ktoś ma dorobione klucze i będzie znowu musiała zmienić zamek
wg mnie ma manię prześladowczą
ale jak mnie zacznie podejrzewać, że jej coś ukradłam to klucze oddam

MIRO - rzeczywiście są komentarze pod moim wpisem o bezdomnych,
już ich nie czytam, bo nie znoszę jak ludzie są szlachetni cudzym kosztem, niech zaczną od siebie

KOBRO, HONORKO - od razu zapytałam w szpitalu (są tam specjaliści różni) na kiedy są terminy do kardiologa - na luty 2018!!!
po masażu byłam w przychodni gdzie potrzebne mi laboratorium jest,
rejestracja była zamknięta ale dorwałam kobietę, która wyjaśniła, że trzeba tam być przed godz. 10
oczywiście żadnej pisemnej informacji nie ma

zaczęłam przed wyjściem na masaż dzwonić w różne miejsca kardiologiczne wg otrzymanej listy,
zajęty telefon - w większości
w jednym miejscu nie mogli powiedzieć jakie są terminy, trzeba przyjść osobiście ze skierowaniem
w końcu dodzwoniłam się do LuxMed
i rejestratorka powiedziała, że akurat ktoś zrezygnował, więc mogę przyjść DZIŚ na godz. 16,30 - wyobrażacie sobie!!!!
ja też nie uwierzyłam ale pojechałam, najpierw zrobiono mi ekg, pani kardiolog stwierdziła, że rzeczywiście są drobne nierówności ale bez przesady
dała pozwolenie na operację
no i jak już jestem to zaleciła holtera i usg serca ale dopiero po operacji,
bo terminy odlegle są
to się na w.w. badania zapisałam
to co wydawało się nie do załatwienia od ręki poszło szybko,
zobaczymy jak z badaniami z glukozą, pójdę w poniedziałek
jutro wolne od niezdrowej służby zdrowia



__________________
Zapraszam na fb "Robótki z komódki" https://www.facebook.com/robotkizkom...homepage_panel

i na blog: https://kotnagalezi.home.blog/